Hodinový hotel

Nevšední chvíle v mileneckém azylu Secret SPA

Máte volno a rádi byste strávili tento čas s partnerem a oživili si svůj milostný život?

Vyzkoušejte unikátní milenecký azyl Secret SPA v centru Prahy, kde si užijete vířivku i finskou saunu.

Voda je živlem spojeným s relaxací, napuštěná vana je symbolem odpočinku. Budete se cítit mnohem lehčí, starosti nechte za dveřmi a užijte si chvilky plné vášně a vzájemné blízkosti. Nakonec, proč pořád spěchat a sledovat hodinky? Život je přece o něčem jiném…

Finská sauna už čeká, masáž je připravena, vonné oleje a svíčky vás inspirují. Náš hodinový hotel slibuje nevšední atmosféru spojenou se zajímavou hrou světel. Finská sauna a vířivka nakonec potěší vaše fyzické i duševní zdraví, masáž vodními tryskami je velmi příjemná a zábavná.

NAPSALI O NÁS

S přítelkyní jsme si chtěli na výročí zajít do wellness a zaujala nás možnost ubytování takto v soukromí, navíc v centru na Praze 2. Strávený čas byl super a pobyt hodnotíme oba kladně - apartmá je zařízeno hezky a zároveň je zde vše uděláno tak nějak vyzývavě, což nám pomohlo se pořádně odvázat 😉 Za sebe ještě musím dodat, že výhled ze zrcadla vedle postele byl také zajímavý :o) Sauna i vířivka je taky fajn. Vše maximálně čisté - velké ručníky, láhev sektu.. nevím co bych vytknul. Snad jen, že ten čas utekl moc rychle. Určitě zase rádi přijdeme. Martin a Nela.

Martin

Intimita ve dvou přímo v srdci Prahy

Náš kouzelný milenecký azyl Secret SPA se nachází na Praze 2 – pouhé 4 minuty pěší chůze od zastávky metra I.P.Pavlova a také 4 minuty chůze od nejbližší tramvajové zastávky Bruselská. V místech, kde je celý
den velmi rušno. si můžete v našem hodinovém hotelu připomenout chvíle plné klidu a pohody. Vyzkoušejte ve nové prostředí nebo darujete relax svým blízkým. Připravili jsme pro Vás řadu vychytaných a originálních balíčků, kterými můžete obdarovat kohokoliv na kom Vám záleží. Ceny ubytování i zážitkové balíčky najde na stránce ceník.