Tantrická masáž pro páry

Plápolající plamen svíček a vonné oleje...

Párová tantrická masáž se věnuje celému tělu, ne jenom několika partiím – a je tedy nanejvýš komplexní záležitostí. Má originální náboj, přizpůsobí se vašemu tempu a je tak vhodným doplňkem bez ohledu na věkovou skupinu. Nezapomeňte, že komunikace probíhá nejen slovy, ale i symboly, dotekem a společnými prožitky. Prohlubujte vzájemnou sexualitu a těšte se z blízkosti, dnes nikam spěchat opravdu nebudete!

Pobytový balíček spojený s tantrickou masáží pomůže přinést novou inspiraci do ložnice a pomůže jako prevence proti různým problémům. Poruchy erekce, problémy s prostatou, nedostatek sexuální energie a vitality, s tím vším může tantra účinně pomoci – stačí jen přijmout podávanou ruku a oddat se dotekům zkušených terapeutů. Jde o velmi hluboký pocit, vycházející z nitra každého člověka…

Prohlubujte vzájemné poznání, nebojte se novinek!

NÁZORY ZÁKAZNÍKŮ NA TANTRA MASÁŽ

S přítelkyní jsme si chtěli na výročí zajít do wellness a zaujala nás možnost ubytování takto v soukromí, navíc v centru na Praze 2. Strávený čas byl super a pobyt hodnotíme oba kladně - apartmá je zařízeno hezky a zároveň je zde vše uděláno tak nějak vyzývavě, což nám pomohlo se pořádně odvázat 😉 Za sebe ještě musím dodat, že výhled ze zrcadla vedle postele byl také zajímavý :o) Sauna i vířivka je taky fajn. Vše maximálně čisté - velké ručníky, láhev sektu.. nevím co bych vytknul. Snad jen, že ten čas utekl moc rychle. Určitě zase rádi přijdeme. Martin a Nela.

Martin

Intimita ve dvou přímo v srdci Prahy

Trochu víc hravosti, podstatně větší porce energie, chuť zkoušet nové věci. Přesně o tom je dnešní tantrická masáž, kterou si můžete objednat jako zajímavý doplněk vašeho pobytu v hodinovém hotelu Secret SPA. Intimní nebo neintimní forma masáže? Záleží na vás, protože obě varianty mají rozhodně něco do sebe. Povzbuzení těla, lepší prokrvení, pořádná porce inspirace. Svět se mění a my s ním, hranice se posunují a tantra, která je v Asii doma už po dlouhá tisíciletí, zamířila také k nám. Přidáte se a oceníte její magické kouzlo?